Avatar
Harfleri tanımadığım, yalnızca şekillerini bildiğim çok küçük yaşlarımdan beri tüm harfleri yanyana dizerim. Annemin gazetelerde, dergilerde yayımlanmış bir köşede biriktirilen yazılarını örnek alarak kendimce ürettiğim kelimeleri çoğaltıp sonuna birde nokta eklemeye başladım. Harfleri tanıdıkça kendi hikayemi yazmaya başladım. Penceremden görünen insanların hikayelerini yazdım. Hikayelere sonlar, kahramanlar lazım. Kelimelerim yeterse..

 Sonunda bayat filmim bitti ve banyo ettirebildim :) Kodak Gold 2007 Bayatı İlk bayat film denemem ve çok sevdim. Bundan sonra sırf bayat çalışmayı bile düşünüyorum. Sürekli ” acaba çıkacak mı, yandı mı yoksa ” diye bayat film risklerini düşündürse de sonuçlarını çok seviyorum. Taze filme göre çok daha güzel renkler elde ediliyor. 

 Pazar günü Adalar Porsukta olan Dragon Yarışlarını izlemeye-çekmeye gittik Eskişehir Analogcular buluşması düzenleyerek. Yine pek keyifli bir gündü. Seninle ortak zevkleri olan insanlarla vakit geçirmek kadar güzeli yok. 

 Ve pazar günü hayatımın en güzel kahvaltılarından birini yaptım. Pazar günü uzun uzun kahvaltı masasında oturup keyif yapmak, bunu bir daha ne zaman yapabilirim bilmiyorum. 

 Bundan sonra yalnızca bayat film ile çekeceğim. Evet evet kesinlikle sadece bayat film. 

20 notGösterHide

  1. saudadehissi bunu gönderdi